O MNIE

Poznaj mnie!

W zawodzie instruktora, trenera oraz szkoleniowc i sportowca jestem od 13 lat. Prowadzę zajęcia, wzmacniające, taneczne i relaksacyjne: dance, step wzmacnianie i choreografia, Body Ball, Sztangi, TBC, BPU, Fat Burning, Treningi funkcjonalne, Płaski Brzuch, Body Shape, Indoor cycling, TRX, Kettelbell, Stretching, Bounc Fit, Piloxing. Byłam szkoleniowcem w Elite Poland Fitness School obenie współpracuję z dwoma placówkami które przygotowują do pracy trenerskiej oraz szkola z różnych tematyk sportu dając uprawnienia międzynarodowe AST oraz Rafi. Współpracuję z Fundacjami Z Akademią Boreliozy oraz Dyliniarnią oraz biorę udział w projektach społecznych jako propagator zdrowego podejścia do życia.

Zawody

Podopieczna Jerzego Furmanka który dał mi pasję jaką są starty w zawodach w sportach sylwetkowych. Od 2014 roku jestem w Kadrze Narodowej i reprezentuję Polske podczas prestiżowych zawodów Mistrzostw Europy i Świata.

Osiągnięcia

W 2015 roku zostałam zawodnikiem z licencją Polskiego Związku Kulturystyki Fitness i Trójboju Siłowego – PZKFiTS. Jestem w Kadrze Narodowej i reprezentuję Polskę podczas Mistrzostw Europy i Świata. Mistrzostwa Polski 2019 – 3 miejsce finał Diamond CUP 2018 – 4 miejsce finał Mistrzostwa Europy 2019 – 6 miejsce finał Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów 2018 – 3 miejsce finał Mistrzostwa Świata 2018 – 10 miejsce półfinał TOP 10 Trenerów Personalnych TOP 10 Miss Fitness